top of page
ZFO_3245s_resize.jpg

Vždy jen s láskou...

Ahoj všichni, jsme moc rádi, že jste zavítali na naše stránky! :)

 

Oba jsme odjakživa moc rádi fotili - Míru vždycky hodně bavily krajinky a příroda, Zuzka si oblíbila macro a abstrakci, a ani jeden z nás nedal foťáku spát během našich společných cest. Pak ale přišly v roce 2014 státnice a s nimi pro nás oba nastal velký zlom. Míra si za ně totiž koupil "lepší" foťák, se kterým se daly fotit i portréty, a už to jelo. Nastala pro nás nová éra - "focení lidí". :) Zuzka se dala do vymýšlení nejrůznějších kreativních projektů, ve kterých byla zároveň také Mírovou první modelkou. Aby to ale nebylo tak fádní, začali jsme brzy fotit i další slečny. Vzápětí následovaly poptávky na svatby, rodinná focení... zkrátka téměř vše, na co si vzpomenete. :) 

 

Focení se rychle stalo naším největším společným koníčkem, který se nám sice tak trochu vymkl z rukou :) (už ani nepočítáme té nové techniky - foťáků, objektivů, blesků, světel atd., co se nám od dob našich začátků mezitím tak nějak samovolně, nenápadně, nebezpečně pomnožilo... :D), ale kterému dodnes oba s láskou věnujeme téměř každou chvilku našeho volného času. :)

Fotíme stále oba, Míra navíc scoutuje lokace, je hlavním editorem a technikem, Zuzka se stará o naše stránky, komunikaci, projekty, vytváří foto-makeup, vlasový styling a stylizuje.

Moc nás těší, když můžeme našimi fotkami udělat někomu takovou radost, jakou máme my sami při jejich vytváření, takže v případě zájmu o focení právě s námi neváhejte a pište. Budeme se moc těšit! :)

Vaši Zuzka a Míra 

MIRA Photography

 

© 2014-2020 MIRA Photography

bottom of page