SVATBY

svatební fotografování svatební fotograf Jihlava Vysočina focení svatba svateb profesionální fotografie

INFORMACE O SVATEBNÍM FOTOGRAFOVÁNÍ

GALERIE SE SVATEBNÍMI FOTOGRAFIEMI

 

SVATEBNÍ BALÍČKY

Připravili jsme si pro vás několik různých balíčků, aby si mezi nimi každý mohl najít, co mu bude nejvíce vyhovovat. Můžeme vám nabídnout focení od ranních příprav, přes obřad, oběd, párové fotografování, focení s rodiči a přáteli, až po fotky z večerní zábavy a glamour focení nevěsty před svatbou třeba jako překvapení/dáreček pro budoucího ženicha. Je jen na Vás, co vše byste si přáli zachytit. Pokud se náhodou v žádném z balíčků nenajdete, rádi vám nějaký vytvoříme na míru. :) Ceník zasíláme na vyžádání. Do zprávy nám prosím vepište alespoň informaci o datu a místu svatby. Děkujeme.

ÚPRAVA A VÝBĚR FOTOGRAFIÍ

Veškeré vzniklé fotografie velmi pečlivě třídíme a vybíráme. Počty fotografií u jednotlivých balíčků jsou orientační – velmi závisí na typu, velikosti a průběhu svatby – vždy ale předáváme maximální možný počet fotografií. :) Každá odevzdaná fotografie prochází mnoha základními úpravami (např. jas, kontrast, barevné tónování, ořez atd.). Veškerým párovým fotografiím (případně i některým dalším vybraným fotografiím, které se k tomu obzvláště hodí), pak věnujeme zvláštní pozornost a prochází již mnohem náročnějšími úpravami. Neupravené fotografie nepředáváme.

 

REZERVACE TERMÍNU

Po zaplacení 50% zálohy na náš účet bereme termín jako závazně zarezervovaný. Záloha se v případě zrušení fotografování z Vaší strany nevrací. Obdržení zálohy vždy potvrzujeme. Zbytek částky je splatný ihned po svatbě. 

Pokud máte zájem o focení právě s námi, neváhejte raději s rezervací termínu příliš dlouho, již od léta se nám páry hlásí na následující sezonu.

PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA

V případě, že se na focení domluvíme, rádi bychom se s Vámi před svatbou ještě krátce sešli nebo Vám alespoň zašleme emailem pár tipů a otázek, abychom si vše předem ještě vzájemně ujasnili a vše klaplo tak, jak má. :)

 

PŘEDSVATEBNÍ/ZÁSNUBNÍ FOCENÍ

Pokud byste si chtěli nechat vyfotit párové fotografie třeba na svatební oznámení nebo jen tak pro radost či pro pochlubení se se zasnoubením, klidně pište, alespoň se už předem lépe poznáme a na focení budete mít slevu. :)

 

JSME NA TO DVA :)

Pracujeme ve dvou, takže můžeme zachytit i okamžiky, které by jeden fotograf sám najednou těžko stíhal. Zároveň také mají naši snoubenci tu výhodu, že mají ty nejdůležitější momenty zachyceny hned ze dvou úhlů. Při párovém focení pak jeden z nás může v klidu zaujmout důležitou roli asistenta, který se stará o světlo či aby závoj vlál tak, jak má :) a není potřeba vypůjčovat si na tyto úkoly nezkušené svatebčany a odvádět je od zábavy. Na ceně se však fakt, že jsme dva, nijak neprojevuje. Focení nás neživí, ale hlavně baví. :)

CESTOVNÉ, STRAVA

Pokud na svatbu cestujeme mimo Jihlavu, připočítává se navíc i cestovné.

V případě, že jsme s Vámi od rána až do večera, budeme rádi, když se budeme moci během náročného celodenního fotografování zúčastnit oběda, večerního rautu apod. Pokud byste si ovšem chtěli užít pouze čistě soukromé posezení, na nějaký čas opustíme a posilníme se jinde. :)

 

DODÁNÍ FOTOGRAFIÍ

Jakmile bude zbytek částky za fotografování připsán na náš účet, pustíme se do práce a hotové fotografie dostanete do 4-6 týdnů. Na jejich výběru a úpravách si dáváme vždycky velmi záležet a nechceme nic ošidit ani na úkor dřívějšího dodání, proto mějte prosím ve svatební sezoně trpělivost, děláme co můžeme. :) Párové fotografie vždy upravujeme přednostně, většinou je tak posíláme dříve než zbytek fotografií, abyste se už mohli přátelům a známým pochlubit. Fotografie dodáváme elektronicky (nahráním zaheslovaného souboru na Úschovnu nebo na OneDrive, případně za příplatek na USB) v tiskové kvalitě bez jakéhokoliv loga.

 

ZVEŘEJNĚNÍ FOTOGRAFIÍ

Spolupracujeme převážně s těmi páry, které souhlasí s následným zveřejněním fotografií na našem webu (používáme běžně jen zhruba čtvrtinu z celkového počtu fotografií), případně také na naší facebookové stránce a stránkách věnovaných fotografii atp. (pouze několik fotografií). Pokud by se Vám na tom cokoliv nezdálo, dejte nám vědět hned na počátku naší společné komunikace. Děkujeme. :)

 

 

Kdyby Vás ještě cokoliv zajímalo, klidně se ptejte. :)

Zuzka a Míra

MIRA Photography